Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

FC Barcelona přináší NFT

FC Barcelona vstupuje na trh NFT. Fanoušci si budou moci zakoupit týmový žeton k připomenutí si historické události v historii klubu.

FC Barcelona přináší NFT

FC Barcelona vstupuje na trh NFT. Fanoušci si budou moci zakoupit týmový žeton k připomenutí si historické události v historii klubu.

NFT FC Barcelona

NFT souvisí s Johanem Cruyffem. Jedná se o audiovizuální digitální umělecké dílo zobrazující historický okamžik. Je o tom, co se stalo 22. prosince 1973. Cruyff tehdy vstřelil gól brankáři Atlética Madrid Miguelu Reinovi.

Aukce NFT se bude konat v Sotheby’s, slavném aukčním domě, který byl založen již v 18. století. Celá kolekce dostala název „Svým způsobem, nesmrtelná“.

Za NFT stojí BCN Visuals, která je také strategickým partnerem FC Barcelona při vytváření inovací, a Digital Superstudio, které rozvíjelo kinematografickou estetiku NFT. Tým vysvětluje, že mít NFT není spojeno pouze s „prestiží“. Je známo, že investor, který si token zakoupí, získá i řadu výhod, jako například přístup k VIP službám a bude jmenován „Digitálním velvyslancem Barcelony“.

Oficiální oznámení klubu dodalo, že token s Johanem Cruyffem je prvním NFT z kolekce deseti takových tokenů, které budou představeny v příštích měsících. Již nyní víme, že každý žeton bude formou připomenutí historického momentu v historii týmu.

NFT fotbalové kluby

Myšlenka vydávání fotbalových klubů NFT není nová.

Před měsícem Binance, největší kryptoměnová burza na světě, oznámila, že podepsala partnerskou dohodu s Cristianem Ronaldem, fotbalistou Manchesteru United a kapitánem portugalského národního týmu, na propagaci NFT.

„Nic není pro mě důležitější než fanoušci, takže myšlenka poskytnout bezprecedentní zážitek a přístup prostřednictvím této platformy je něco, čeho jsem chtěl být součástí,“ řekl Ronaldo.

„Cristiano Ronaldo je jedním z nejlepších fotbalistů na světě, který se posunul za hranice sportu a stal se ikonou v mnoha odvětvích. Díky své autentičnosti, talentu a dobročinnosti si vytvořil nejpočetnější a nejoddanější fanoušky na světě. Jsme nadšeni, že můžeme jeho fanouškům poskytnout jedinečnou příležitost setkat se s Ronaldem a vlastnit kousek ikonické historie tohoto sportu,“ řekl obratem zakladatel a generální ředitel Binance, Changpeng Zhao.

zdroje: decrypt.co, oKrypte.sk

Další novinky

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář