Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Arthur Hayes věří, že nyní je ten správný čas na nakupování kryptoměn

Po nedávných poklesech na trhu s kryptoměnami Arthur Hayes říká, že by mohl být vhodný čas na nákup digitálních aktiv. Dříve navrhoval nákup ETH.

Arthur Hayes a nákup kryptoměn

Po nedávných poklesech na trhu s kryptoměnami Arthur Hayes říká, že by mohl být vhodný čas na nákup digitálních aktiv. Dříve navrhoval nákup ETH.

Hayes navrhuje nákup kryptoměn

Bitcoin a ethereum klesly na týdenní bázi řádově o desítky procent. Výsledkem je, že ze vší tržní kapitalizace zmizelo více než 150 miliard dolarů. Spoluzakladatel BitMEX Arthur Hayes se domnívá, že je nyní nákup kryptoměn výhodný.

V nedávném příspěvku na Twitteru se bývalý výkonný ředitel BitMEX dotazoval svých téměř 300 000 sledujících, jestli mají krátkodobou, nebo dlouhodobou investiční strategii do digitálních aktiv.

Ethereum a The Merge

Vysvětlil také to, jak sám investuje. Jako příklad uvedl Ethereum a The Merge. Uvedl také, že pokud se dlouho očekávaný přechod sítě na nový algoritmus Proof-of-Stake z nějakého důvodu zruší, začne se bát o svoji pozici. Jelikož tomu tak nebylo a v nejbližších týdnech se očekává, že k reformě blockchainu dojde, a Hayes zůstává zastáncem druhého největšího blockchainu. Také naznačil, že: „možná je čas nakupovat“.

Zdá se, že Hayese obzvlášť zaujal The Merge. Síť se přesune z energeticky náročného proof-of-work na ekologičtější proof-of-stake. V nedávném blogovém příspěvku však BitMEX varoval, že na trhu ETH se může objevit fenomén „kupte fámu, prodejte skutečnost“.

Jinými slovy vyjádřil, že poté, co The Merge vstoupí v platnost, cena ETH klesne. Nic to ale nemění na faktu, že v konečném důsledku bude změna řetězce pro dlouhodobé investory pozitivní.

The Merge přirovnal k halvingu bitcoinu. Navrhl, že ETH by mohlo začít růst stejným způsobem, jak tomu bylo v minulých letech u bitcoinu.

„Pokud bude fúze úspěšná, investoři budou kupovat ETH s vědomím, že čím vyšší cena, tím víc bude síť využívána a tím víc bude deflační, což zvýší rychlost a způsobí, že síť bude víc využívána, a tak dále a tak dále,“ vysvětlil.

V době psaní tohoto článku činila hodnota 1 ETH přibližně 1 583 USD.

zdroje: blockchain.news, oKrypte.sk

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář