Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Vývoj sportovního metaverza

Fond Gem Global Yield investuje 200 milionů dolarů do společnosti zaměřené na sportovní metaverzum.

Vývoj sportovního metaverza

Fond Gem Global Yield investuje 200 milionů dolarů do společnosti zaměřené na sportovní metaverzum.

Sportovní metaverse startup LootMogul oznámil, že mu byla přislíbena investice 200 milionů dolarů od fondu Gem Global Yield Fund, alternativní investiční skupiny zaměřené na rozvíjející se trhy po celém světě.

LootMogul hodlá tyto prostředky použít na založení virtuálních sportovních měst po celém světě.

Gem Global Yield podpoří společnost sdílenou půjčkou ve výši až 200 milionů dolarů na dobu 36 měsíců a poskytne jí také možnost vstupu na burzu cenných papírů.

Cílem financování je podpořit společnost v jejím procesu vývoje metaverza, které se zaměřuje na sportovní hry. Sportovní hry jsou v oblasti blockchainových her slibnou oblastí, která neustále přitahuje vývojáře her i blockchainové investory.

LootMogul si klade za cíl vybudovat virtuální sportovní města, která poskytují služby a využívá značky i sportovce. Podle prohlášení společnosti má platforma sloužit na multi a cross-chain konceptu a bude dostupná na více zařízeních, jako je Oculus, HoloLens, web, mobil a konzole.

Kromě toho bude LootMogul také moci vybírat finanční prostředky bez nutnosti minimálního výběru, a to formou vydání akcií společnosti GEM, aby mohl prostředky využívat volně a podle svých potřeb. Tento systém umožní začínajícím podnikům svobodu.

Dále bylo v srpnu oznámeno další partnerství související s tokeny MOGUL. Jedná se o nativní token pro herní ekosystém. DigitalBits, open-source blockchain se stal partnerem tohoto startupu a nativní token byl přidán na decentralizovanou burzu NicoSwap.

GEM financuje a podporuje řadu startupů v oblasti kryptoměn. Celkové investice fondu dosáhly 3,4 miliardy dolarů, mezi nimiž jsou například burza CeDeFi Unizen a jihoafrická společnost H20 Securities.

Fond investoval 200 milionů dolarů do burzy Unizen a 150 milionů dolarů do tokenu H20N.

zdroj: cointelegraph.com

Další novinky

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář