Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Donald Trump vydává svou vlastní sbírku NFT

Donald Trump má nový podnikatelský nápad. Vydal sbírku elektronických karet NFT, které údajně přinášejí kupujícím skutečné výhody, včetně pozvání na slavnostní večeři a dokonce i osobní schůzky s bývalým americkým prezidentem.

Donald Trump vydává svou vlastní sbírku NFT

Donald Trump má nový podnikatelský nápad. Vydal sbírku elektronických karet NFT, které údajně přinášejí kupujícím skutečné výhody, včetně pozvání na slavnostní večeři a dokonce i osobní schůzky s bývalým americkým prezidentem.

Trump a jeho NFT

Trump propaguje Collect Trump Cards prostřednictvím svých sociálních médií. Digitální obchodní karty, které se vydávají na Polygonu, Ethereum sidechain síti, se budou prodávat za 99 USD. Jsou to také losy, za které můžete vyhrát ceny.

Každá karta představuje verzi Trumpa. Bývalý americký prezident je zobrazen jako superhrdina, kovboj či astronaut.

Je to poprvé, co sám Trump vydal svou vlastní kolekci NFT, i když v minulosti na webu byly i neoficiální projekty tohoto typu.

Trumpova současná série NFT má celkem 45 000 tokenů. Jeden kupující může koupit až 100 NFT.

Trump a kryptoměny

Stojí za zmínku, že i lidé, kteří jsou příznivci bývalého prezidenta, tvrdí, že projekt je špatný nápad. Robby Starbuck, filmař a bývalý republikánský kandidát do Kongresu, řekl:

"Miluji toho chlapa, ale mnoho lidí to odrazuje."

Jiní poukazují na dříve „vyjádřený“ Trumpův postoj ke kryptoměnám. Tvrdil, že digitální měny jsou nástrojem zločinců. V roce 2021 poskytl rozhovor pro Fox Business.

V něm uvedl:

„Mám rád americkou měnu a myslím si, že jiné měny jsou potenciální katastrofou, která se může stát. Kryptoměny mohou být falešné. Kdoví, co jsou zač? Určitě jsou něco, o čem lidé moc nevědí.“

Na druhé straně v roce 2019 tweetoval:

„Nejsem fanouškem bitcoinu a jiných kryptoměn, které nejsou penězi a jejichž hodnota je velmi volatilní, jsou prakticky prázdné. Neregulovaná kryptoměnová aktiva mohou usnadnit nezákonné chování, včetně obchodování s drogami a jiných nezákonných aktivit.“

Připomeňme, že před rokem vydala svou sérii NFT bývalá první dáma a manželka Donalda Trumpa – Melania Trump. Příjem z prodeje byl pak částečně věnován na charitu.

Samotný Trump v listopadu oznámil, že bude opět kandidovat na prezidenta. Podle průzkumů má malou šanci. Opět by prohrál s Joem Bidenem. V Republikánské straně je populárnější Ron DeSantis, současný guvernér Floridy, který by podle výzkumů mohl porazit současného prezidenta v boji o Bílý dům.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář