Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Opera připravila sadu nástrojů na ochranu v prostředí Webu 3.0

Nová sada nástrojů s názvem Web 3.0 Guard je souborem různých bezpečnostních funkcí prohlížeče určených k ochraně uživatelů před nebezpečnými decentralizovanými aplikacemi (DApps), seedphishingovými útoky a hackery.

Opera připravila sadu nástrojů na ochranu v prostředí Webu 3.0

Nová sada nástrojů s názvem Web 3.0 Guard je souborem různých bezpečnostních funkcí prohlížeče určených k ochraně uživatelů před nebezpečnými decentralizovanými aplikacemi (DApps), seedphishingovými útoky a hackery.

Opera nás chce chránit před Web 3.0 zločinci

Opera ohlásila novou sadu bezpečnostních nástrojů, které pomohou uživatelům zmírnit běžné Web 3.0 hrozby.

Jeden z bezpečnostních nástrojů hledá známé hrozby související s DApps, jako například podezřelý kód nebo zranitelnosti. To pomáhá uživatelům získat lepší přehled o DApps, které plánují přezkoumat a upozornit je, pokud se zjistí některá z uvedených zranitelností.

Vestavěné bezpečnostní nástroje by také kontrolovaly počáteční phishingové útoky skenováním webových stránek, zda neobsahují jasné znaky. Vše se musí dělat bez ohrožení soukromí nebo osobních údajů uživatelů.

Sada nových bezpečnostních nástrojů prohlížeče má také mechanismus pro kontrolu podezřelých adres. Kontroluje adresy příjemců a upozorní uživatele, pokud se zjistí podezřelá aktivita. Prohlížeč má navíc možnost povolit HTTPS všude, což přidává další vrstvu zabezpečení a zajišťuje, že stránky, které uživatelé navštíví, budou užívat spolehlivé techniky šifrování.

V prvním prosincovém týdnu prohlížeč zavedl na platformu novou funkci NFT, která uživatelům umožňuje prozkoumat rozsáhlý ekosystém NFT prostřednictvím prohlížeče.

Populární prohlížeč, který si získal popularitu tím, že nabízí uživatelům svůj nativní token pro přezkoumání webu prostřednictvím své platformy, se stal klíčovým bodem interakce Webu 3.0. Má integrovanou peněženku a podporu více kryptoměn a ekosystémů Webu 3.0.

Podpora osmi sítí

V březnu letošního roku Opera oznámila zavedení podpory až pro osm nových blockchainů. Tímto způsobem společnost usnadňuje uživatelům přístup k decentralizovaným aplikacím ve více řetězcích. Tyto blockchainy zahrnovaly známé projekty jako Bitcoin, Polygon a Solana, jakož i StarkEx, Ronin, Celo, Nervos a IXO založené na Cosmos.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář