Přihlásit se
Přidej se k nám
« Ilu Universe Mines of Dalarnia »

Galactic Arena: The NFTverse

Publikováno: 22.9.2022 

Cílem projektu je propojení různých her do jednoho světa. Hráči mohou stoupat, bojovat s postavami jiných hráčů a získávat herní odměny.

Oficiální trailer

Základní informace

Hráči obvykle investují peníze a kryptoměny do konkrétních NFT aktiv, ale nemohou je zhodnotit mimo daný ekosystém.

Projekt Galactic Arena si klade za cíl daný problém vyřešit tím, že umožní těmto NFT připojit se k Aréně. Přivedení různých NFT do tohoto NFTverse by mělo zvýšit jejich hodnotu i příjmy jejich vlastníků. Projekt plánuje integrovat do ekosystému až 25 různých her, aby mělo mnoho hráčů možnost využít svá NFT a generovat více příjmů. V tuto chvíli jsou integrovány NFT postavy ze 2 dalších her: Polkamonster a Cryptozoon.

Road Map

Q3 – 2021:

Založen tým GAN.

Design webových stránek.

Design dApp.

Představení hry.

Spuštění seed kola.

Q4 – 2021:

Spuštění webu.

Soukromý prodej.

Audit smart kontraktů.

$GAN IDO.

Spuštění 1. fáze hry.

CMC – CK zalistování.

Q1 – 2022:

Přidáno 5+ her do ekosystému.

Zalistování na CEX (centralizované burzy).

Schválení NFT pro stakování.

Q2 – 2022:

Přidáno 15+ her do ekosystému.

Nová herní funkce: bitvy s bossy, zisk BNB.

Nová herní funkce: bitvy více hrdinů.

Q3 – 2022:

Přidáno 20+ her do ekosystému.

Nový herní režim: MOBA.

Nová herní funkce: spoluvlastnictví NFT nemovitostí.

Q4 – 2022:

Bude oznámeno.

O hře

Hráči si budou muset zajistit NFT postavu, aby mohli začít hrát. V současné době existují pouze dva herní režimy:

PvE: The Carnival umožňuje hráčům zatočit kolem a získat šanci na odměny (např. $GAN či zkušenosti pro postup na vyšší úroveň) a herní předměty. Jak hráči zvyšují zkušenosti a úroveň své postavy, jejich odměny se násobí. Dále je zde Syphon box, záhadná kostka, umožňující vyhrát již vylepšeného hrdinu. To je považováno za vzácnou odměnu v The Carnival.

PvP: The Cage je matchmaking systém v reálném čase, kde proti sobě stojí postavy v krátkých bitvách. Vyžaduje dva různé hráče s jejich postavami. Hráči na sebe sázejí a kdokoli vyhraje boj, získá celou odměnu (značný počet $GAN). Čím vyšší úroveň a hodnost má postava, tím více vyhrává, ale zato má přiměřeně nižší odměny, aby se udržela férovost pro postavy nižší úrovně.

Hráč je díky možnosti zatočit kolem motivován k nepřetržitému PvE hraní. Získá tím denní odměny v XP a $GAN, což ho nabudí vstoupit do The Cage a bojovat s ostatními.

10 hráčů s nejvyšším počtem výher se umístí v leaderboardu s možností získat $BNB a budou uvedeni na oficiálních sociálních sítích hry.

Požadavky na hráče

K zahájení hry je třeba připojit krypto peněženku ke svému hernímu profilu. K účasti v některém z herních režimů je nutný počáteční nákup $GAN. Základní postava stojí 3 000 $GAN a pro jejího vlastníka odpadá nutnost držet příslušný obnos $GAN. Pokud chcete hrát s hostující NFT postavou z jiné hry, je nutné, aby hráč držel minimálně 2 500 $GAN za každou NFT postavu, s níž chce vstoupit do The Carnival (PvE). Minimální doba držení je 24 hodin. Jakmile hostující hrdinové dosáhnou hodnosti 2, mohou vydělávat $GAN v The Carnival roztáčením kola. Hostující postavy musí mít navíc v peněžence 2 500 $GAN, aby mohly bojovat s ostatními v The Cage.

Tokenomika

$GAN je nativní měnou ekosystému Galactic Arena s maximální zásobou 1 000 000 000 tokenů. Hráči mohou využít $GAN k nákupu herních předmětů, jako jsou Syphon boxy a postavy, nebo zatočení navíc, vylepšení či účasti v bitvách.

Tokeny budou primárně rozdělovány jako odměny za přispění do hry prostřednictvím herních režimů, za umístění v leaderboardu nebo za vítězství v turnajích. Poplatky jsou 5 % za prodej a 2 % za nákup.

Ačkoli projekt plánuje spustit stakování $GAN, v současné době žádné stakování s možností získat $GAN navíc v tomto projektu neexistuje.

Ekonomika

$GAN můžete vydělat roztočením kola (The Carnival) a hraním PvP režimu v The Cage. Nakonec budete také moci $GAN stakovat, abyste získali bonusové $GAN.

Partneři

Názor analytika

„Galactic Arena: NTFverse vytváří precedens pro myšlenku multiverse integrace různých NFT postav do jedné platformy. Díky tomuto konceptu jsou technologie blockchain a NFT hry revolučními a přitažlivými pro možné uživatele a investory. Hra však nestíhá plnit své sliby, protože od prosince 2021 byly do platformy Galactic Arena integrovány pouze dvě hry.

Systém založený na hazardních hrách a omezené herní režimy, jež tento projekt nabízí, způsobí, že velká část uživatelů bude lhostejná k původním cílům a vizi. Systém PvP nabízí nepatrnou interakci mezi hráči a souboji samotnými. Projekt stále nebyl schopen formálně představit tým vývojářů a investorů. Do tohoto projektu nemá v tuto chvíli smysl investovat.“

Rubén Hernández

Rubén Hernández

Publikováno: 22.9.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář