Přihlásit se
Přidej se k nám
« Ilu Universe Mines of Dalarnia »

Galactic Arena: The NFTverse

Publikováno: 22.9.2022 

Cílem projektu je propojení různých her do jednoho světa. Hráči mohou stoupat, bojovat s postavami jiných hráčů a získávat herní odměny.

Oficiální trailer

Základní informace

Hráči obvykle investují peníze a kryptoměny do konkrétních NFT aktiv, ale nemohou je zhodnotit mimo daný ekosystém.

Projekt Galactic Arena si klade za cíl daný problém vyřešit tím, že umožní těmto NFT připojit se k Aréně. Přivedení různých NFT do tohoto NFTverse by mělo zvýšit jejich hodnotu i příjmy jejich vlastníků. Projekt plánuje integrovat do ekosystému až 25 různých her, aby mělo mnoho hráčů možnost využít svá NFT a generovat více příjmů. V tuto chvíli jsou integrovány NFT postavy ze 2 dalších her: Polkamonster a Cryptozoon.

Road Map

Q3 – 2021:

Založen tým GAN.

Design webových stránek.

Design dApp.

Představení hry.

Spuštění seed kola.

Q4 – 2021:

Spuštění webu.

Soukromý prodej.

Audit smart kontraktů.

$GAN IDO.

Spuštění 1. fáze hry.

CMC – CK zalistování.

Q1 – 2022:

Přidáno 5+ her do ekosystému.

Zalistování na CEX (centralizované burzy).

Schválení NFT pro stakování.

Q2 – 2022:

Přidáno 15+ her do ekosystému.

Nová herní funkce: bitvy s bossy, zisk BNB.

Nová herní funkce: bitvy více hrdinů.

Q3 – 2022:

Přidáno 20+ her do ekosystému.

Nový herní režim: MOBA.

Nová herní funkce: spoluvlastnictví NFT nemovitostí.

Q4 – 2022:

Bude oznámeno.

O hře

Hráči si budou muset zajistit NFT postavu, aby mohli začít hrát. V současné době existují pouze dva herní režimy:

PvE: The Carnival umožňuje hráčům zatočit kolem a získat šanci na odměny (např. $GAN či zkušenosti pro postup na vyšší úroveň) a herní předměty. Jak hráči zvyšují zkušenosti a úroveň své postavy, jejich odměny se násobí. Dále je zde Syphon box, záhadná kostka, umožňující vyhrát již vylepšeného hrdinu. To je považováno za vzácnou odměnu v The Carnival.

PvP: The Cage je matchmaking systém v reálném čase, kde proti sobě stojí postavy v krátkých bitvách. Vyžaduje dva různé hráče s jejich postavami. Hráči na sebe sázejí a kdokoli vyhraje boj, získá celou odměnu (značný počet $GAN). Čím vyšší úroveň a hodnost má postava, tím více vyhrává, ale zato má přiměřeně nižší odměny, aby se udržela férovost pro postavy nižší úrovně.

Hráč je díky možnosti zatočit kolem motivován k nepřetržitému PvE hraní. Získá tím denní odměny v XP a $GAN, což ho nabudí vstoupit do The Cage a bojovat s ostatními.

10 hráčů s nejvyšším počtem výher se umístí v leaderboardu s možností získat $BNB a budou uvedeni na oficiálních sociálních sítích hry.

Požadavky na hráče

K zahájení hry je třeba připojit krypto peněženku ke svému hernímu profilu. K účasti v některém z herních režimů je nutný počáteční nákup $GAN. Základní postava stojí 3 000 $GAN a pro jejího vlastníka odpadá nutnost držet příslušný obnos $GAN. Pokud chcete hrát s hostující NFT postavou z jiné hry, je nutné, aby hráč držel minimálně 2 500 $GAN za každou NFT postavu, s níž chce vstoupit do The Carnival (PvE). Minimální doba držení je 24 hodin. Jakmile hostující hrdinové dosáhnou hodnosti 2, mohou vydělávat $GAN v The Carnival roztáčením kola. Hostující postavy musí mít navíc v peněžence 2 500 $GAN, aby mohly bojovat s ostatními v The Cage.

Tokenomika

$GAN je nativní měnou ekosystému Galactic Arena s maximální zásobou 1 000 000 000 tokenů. Hráči mohou využít $GAN k nákupu herních předmětů, jako jsou Syphon boxy a postavy, nebo zatočení navíc, vylepšení či účasti v bitvách.

Tokeny budou primárně rozdělovány jako odměny za přispění do hry prostřednictvím herních režimů, za umístění v leaderboardu nebo za vítězství v turnajích. Poplatky jsou 5 % za prodej a 2 % za nákup.

Ačkoli projekt plánuje spustit stakování $GAN, v současné době žádné stakování s možností získat $GAN navíc v tomto projektu neexistuje.

Ekonomika

$GAN můžete vydělat roztočením kola (The Carnival) a hraním PvP režimu v The Cage. Nakonec budete také moci $GAN stakovat, abyste získali bonusové $GAN.

Partneři

Názor analytika

„Galactic Arena: NTFverse vytváří precedens pro myšlenku multiverse integrace různých NFT postav do jedné platformy. Díky tomuto konceptu jsou technologie blockchain a NFT hry revolučními a přitažlivými pro možné uživatele a investory. Hra však nestíhá plnit své sliby, protože od prosince 2021 byly do platformy Galactic Arena integrovány pouze dvě hry.

Systém založený na hazardních hrách a omezené herní režimy, jež tento projekt nabízí, způsobí, že velká část uživatelů bude lhostejná k původním cílům a vizi. Systém PvP nabízí nepatrnou interakci mezi hráči a souboji samotnými. Projekt stále nebyl schopen formálně představit tým vývojářů a investorů. Do tohoto projektu nemá v tuto chvíli smysl investovat.“

Rubén Hernández

Rubén Hernández

Publikováno: 22.9.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář