Přihlásit se
Přidej se k nám
« Animal World KingdomX »

Mirror World

Publikováno: 6.10.2022

Projekt, který si zakládá na tvorbě úplně nových her a umělé inteligence.

Základní informace

Projekt byl postavený na blockchainu Ethereum, ale přesídlil na Solanu. Je to systém herních světů, které obývají NFT s umělou inteligencí. Tento Web 3.0 projekt má vizi vytvářet od základu nové hry. Svět bude nejprve k dispozici v prohlížeči a postupem času vznikne i aplikace na mobilní zařízení.

Road Map

Q2 2022

 • Spuštění marketplace.
 • Aktualizace webových stránek.
 • Brawl of Mirror – MOBA Alpha test.
 • Mirrama – ARPG Beta test.
 • Brawl of Mirror – MOBA Beta test.

Q3 2022

 • Platforma pro odměny.
 • Připravena tokenomika ve spolupráci s partnerem Republic Crypto.
 • Token na Testnetu.
 • Hry na Testnetu.
 • Mirrama – další ARPG Beta test.
 • Beacon – ATD hratelné demo Alpha test.
 • Unstable Brain – interní testování umělé inteligence.
 • Matrix Core – nasazení enginu.

Q4 2022

 • Herní vývoj.
 • Beacon – ATD spuštění herních aktiv.
 • Unstable Brain – prototyp umělé inteligence.
 • Matrix Core – rozšiřování enginu.

2023

 • Beacon ATD Beta test.
 • Vývoj Live-Ops.
 • Unstable Brain – AI akční Beta test.

 

O hře

Projekt vyvíjí několik her, které si v jeho světě budou hráči moci zahrát. Na Solaně je nyní k dispozici Beta verze hry Mirrama a Brawl of Mirror. Brzy se začne pracovat na tower defense hře Beacon.

 

Mirrama – jedná se o ARPG (akční RPG). NFT v této hře využívají 3 atributy: útok, obranu a životy. Každý hrdina má svou raritu: běžný, vzácný, elitní, legendární a mytický. Na základě rarity se určují nejen odměny, ale také maximální dosažitelný level. Čím menší rarita, tím nižší maximální level.

NFT mají také dovednosti, které je posilují. Ty se dělí na aktivní a pasivní. Aktivní se využívají při boji. Jedna je na dálku, druhá na blízko. Dále se dělí na několik schopností. Pasivní dovednosti posilují aktivní dovednosti. Například přidávají na síle. Postupem času budou v rámci vývoje přibývat nové dovednosti.

Výbava – také výbava může být běžná, vzácná, elitní, legendární nebo mytická. I výbava má svou úroveň, jež může být zvyšována. Mezi výbavu patří: helma, boty, zbroj na nohy, zbraně, rukavice a brnění.

V Mirrama jsou dva herní módy. Story mód vás provede příběhem 8 kapitol, kde máte pokaždé jiný úkol. Každá kapitola má jiné podmínky průchodu a z každé plynou jiné odměny. Objevuje se informace, že je ke hře potřeba dostatek energie u NFT.

Druhým módem je Dungeon. Bude mít vstupní poplatek a vy během 15 minut musíte porazit určitý počet nepřátel, abyste vyvolali bosse. Když ho stihnete v časovém limitu porazit, bude to bráno jako úspěšný pokus a bude započítán do systému hodnocení postavy. Odměny plynoucí ze zabití vás pochopitelně neminou. Pokud bosse nestihnete zabít do 15 minut, ale podaří se vám to později, dostáváte pouze odměny, bez vylepšení hodnocení. Pokud se vzdáte, nebo vás boss zabije, nezískáváte ani odměnu. Za zabití bosse se získává vybavení.

Další vyvíjenou hrou je bojová aréna: Brawl of Mirror.

Ta má být uvolněná a poskytovat hráčům pohodový soutěžní zážitek za využití herních kombinací, strategie a dalšího.

Ve hře se NFT liší mimo vzácnosti a atributy i frakcí. Ve hře jsou 3 frakce: Nova, Vida a Xeon. Výběr frakce je čistě na vás.

Atributy důležité pro hru jsou: životy, útok, obrana a výdrž. Ve hře se také stejně jako u Mirramy budou vyskytovat dovednosti aktivní a pasivní.

Ve hře budou 3 módy: sezona, show hand mód a hodnocené zápasy.

Třetí vyvíjenou hrou je Beacon. Jedná se o tower defense, ale žádné podrobnosti prozatím nebyly zveřejněny.

Požadavky na hráče

Pro začátek je potřeba mít peněženku na Solaně, pomocí které si na marketplace projektu musíte koupit NFT.

Hra bude nejprve prohlížečová, takže vám stačí obyčejný počítač, a posléze se bude vyvíjet i pro mobilní telefony, kde poslouží aplikace.

Není nijak časově náročná a jako u většiny titulů jí můžete věnovat přesně tolik času, kolik uznáte za vhodné.

Tokenomika

Tokenomika projektu prozatím není vytvořena.

Hlavní token projektu se bude jmenovat $MWM.

Ekonomika

Kromě standardního držení NFT vyděláváte hraním hry. Na čím vyšší úrovni jste, tím více si můžete vydělat. Ve hře také nalézáte NFT předměty, které můžete prodávat. Více podrobností prozatím nebylo sděleno.

Partneři

Investoři

Tým

Tým je neveřejný, uvedený je na webu projektu a lze se dostat na Twitter uvedených členů. Konkrétní informace ovšem nezískáme.

Názor analytika

„Projekt je na začátku své cesty. Má velký cíl a tím je pohnout kupředu s umělou inteligencí. Není jediný, který se o to pokouší, a pro mnoho odborníků je to oříšek. Uvidíme, nakolik bude silný tým projektu, jež bohužel není veřejný, ale to se na začátcích stává často. Doufám, že se o týmu v budoucnu dozvíme více.

Určitě tu jsou silná partnerství, např. velké herní guildy, což přitáhne hráče, a od projektu je to dobrý krok. Dále je tu Gate.io, kde bude pravděpodobně zalistovaný token. Do vývoje se zapojí také další partner, Republic Crypto, se kterým má projekt v plánu vytvořit tokenomiku.

Projekt nemá téměř žádné sociální sítě, ale na těch málo je aktivní. Investici do projektu prozatím nedoporučuji, zkusit si ho ale jistě můžete.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář