Přihlásit se
Přidej se k nám
« Second Life Forgotten Chain »

DeHorizon

Publikováno: 31.5.2022

Jedná se o Free-2-Play a Play-2-Earn metaverse, ve kterém lze hry hrát, vytvářet, nebo se jen socializovat.

Základní informace

DeHorizon bude Free-2-Play a Play-2-Earn metaverse, ve kterém lze hry hrát, vytvářet, nebo se jen socializovat. Bude dostupný na PC. Dlouhodobou vizí projektu je vytvořit virtuální svět napříč všemi možnými blockchainy, což umožní hráčům užívat si svůj druhý život.

Road Map

Q1 2022 – Trailer, Spuštění alfa verze hry (DeVerse).

Q2 2022 – Spuštění alfa verze hry (DeTournaments).

Q3 2022 – Spuštění alfa verze hry (DeMythical).

Q4 2022 – Oficiální spuštění herního módu DeHorizon karneval.  

O hře

Na začátku hry si budete moci vybrat jednu z pěti postav:

 1. Adventurer
 2. Rogue
 3. Ranger
 4. Warrior
 5. Alchemist

Tato parta se jmenuje Numens a každý z nich má jiné schopnosti. Také se ke každému váže jiný příběh, podobně jako je tomu v League of Legends. V boji máte na výběr ze čtyř různých útoků. K dispozici jsou tři herní módy:

 1. DeVerse – týmový souboj (mapy: okupace města Dawn, Earned in Blood, Alluring rewards).
 2. DeTournament – Battle Royal.
 3. DeMythical – dračí závody.

Cílem každého módu je zvítězit. Ať už nad nepřátelským týmem či jedním soupeřem.  Budou vám k tomu pomáhat předměty v inventáři, jež si můžete koupit nebo vyhrát v soubojích. Patří mezi ně:

 1. Sweetie pie – na doplňování životů.
 2. Spirit burning necklace – pro oživení vás nebo vašeho parťáka.
 3. Fiery feast – pro zvýšení vašich schopností.

Také si budete moci koupit kapsle, které vám při použití v souboji vylepší schopnosti, jako je například rychlost nebo síla.

Požadavky na hráče

Časová náročnost bude omezena pouze v herních módech, v metaverzu nebude žádné časové omezení. Vypnout budete moci kdykoliv. Základní investice nebude potřeba. Investice (kapsle či předměty) vám budou hru pouze usnadňovat. Zatím se vše platí v ethereu na OpenSea, jelikož ještě nebyl vybudován herní marketplace. Proto budete potřebovat peněženku podporující blockchain Ethereum, například MetaMask, a nahrát si na ni alespoň 0,005 ETH, což je nejnižší cena předmětu na OpenSea u DeHorizon. Hra bude výdělečná i bez počáteční investice a neměla být moc náročná. Po grafickém zpracování mi připomíná Witch It a po herní mechanice League of Legends. Bude sice potřeba lepší PC, ale určitě to nebude náročné jako Illuvium nebo Phantom Galaxies. Internetové připojení bude stačit běžné.  

Tokenomika

DeHorizon v současnosti zahrnuje dvě kryptoměny (plánuje však i další herní měny):

 1. je herní token DVT, který bude používán na transakce a nákupy po spuštění herního marketplace. Je postaven na blockchainu Ethereum. Cena se v tuto chvíli pohybuje kolem 0.0006 USD. Celková zásoba je 1 000 000 000. Budete jej schopni i stakovat. V tuto chvíli je dostupný na burze SouthxChange. Ve hře si budete moci vydělat DVT mnoha způsoby. Jedním je prodávání vyhraných předmětů, jako je tomu u CS:GO. Další možnosti jsou přímo výdělkem DVT v herních módech či jen za pobyt a užívání si v metaverzu.
 2.  je governance token DEVT. Nebude se používat na herní transakce. Jeho cena se pohybuje kolem 0.52 USD. Je postaven taktéž na blockchainu Ethereum a jeho celková zásoba činí 300 000 000. Cirkulující zásoba je zatím 9 000 000. Je dostupný na burzách: OKEx, Bybit, UniSwap a Gate.io. Pokud ho budete stakovat, stanete se součástí DAO. APR činí 124,32 až 307,79 %. Odměny jsou vypláceny v DEVT nebo IZI

Partneři

zdroj: https://www.dehorizon.fun/partners

 

Tým

ShaneZhu – Founding Director

Cecilia Maple – Chief Marketing Officer

Todd Porter – Chief Product Officer

JoeScott – Chief Business Officer

Dr. David Chiu – Chief Technology Officer  

CT Zhou – Head of Studio

Tým je plný herních veteránů s velkými zkušenosti v gamingu a blockchainu, kteří dříve pracovali ve společnostech jako Riot, Dungeons & Dragons a Blizzard. Stejně tak jsou to odborníci na Web 3.0.

Názor analytika

„Hra je podobná League of Legends po herní mechanice a Witch It po grafickém zpracování. Velice mě zaujala jejich touha pro multichain, kde by se mohl do metaverza připojit uživatel z jakéhokoli blockchainu. Mají skvěle zpracované sociální sítě a působivé partnery. Líbí se mi dopodrobna popsané příběhy herních postav a veškerých předmětů a herních módů. Hra je na dobré cestě a všem doporučuji se na ni podívat. Jedinou pochybností jsou chybějící fotografie a sociální sítě u členů týmu. Jinak mi vše sedí a líbí se mi jejich směr.

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář